Kolejne prace wykonane przez uczniów klasy IIb z okazji Dnia Ziemi.

Prace uczniów klasy Ic, wykonane z okazji 718 urodzin naszego miasta.

19 kwietnia minęła 78 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Uczniowie klasy II c wzięli udział w akcji społeczno – edukacyjnej „Żonkile pamięci” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Dzieci zapoznały się z krótką historią tego wydarzenia oraz wykonali żonkile, które są symbolem pamięci o powstaniu.

Dominika Klimończyk

Z wielką przyjemnością informujemy iż konkurs „Talenciaki z Sp4” został rozstrzygnięty. Wzięli w nim udział chętni uczniowie naszej szkoły, którzy mają ciekawe zainteresowania, pasje, zdolności w jakiejś konkretnej dziedzinie. Spłynęło do nas 10 prezentacji każda była niezwykła i niepowtarzalna, dostarczyła niezapomnianych przeżyć, dlatego organizatorki konkursu przyznały każdemu „talenciakowi” nagrodę.

Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ze sportowym pozdrowieniem:
Anna Cicha i Karolina Kinczel

Wyzwanie lapbook wiosenny - prace uczniów klasy Ic. Prace nad stworzeniem wiosennego lapbooka, uczniowie z pomocą nauczyciela rozpoczęli w szkole. Lapbook okazał się solidną dawką wiedzy, w której zdobyciu pomogli również dzieciom rodzice.

Iwona Olędzka

Dni Ziemi to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary natury trzeba wykorzystać mądrze, że  mamy być przyjaciółmi przyrody i dbać o środowisko. Młodzi Ekolodzy z kl. III c przygotowali z tej okazji wiele ciekawych prac. Zobaczcie sami:)

Ewa Grabowska