Do naszej szkoły dotarły już pierwsze nagrody z projektu "Szkoły Pełne Talentów" Lidla. Ponad 30 gier planszowych dotarło do klas uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz świetlicy szkolnej. Dwa specjalne wózki  pod drukarki 3D już wkrótce trafią do szkolnych pracowni komputerowych. A to jeszcze nie wszystko! Z niecierpliwością czekamy na pomoce dydaktyczne do nauki matematyki.

Program "Szkoły Pełne Talentów" miał na celu zmobilizowanie mieszkańców do działania na rzecz lokalnych społeczności,  a dzieciom z polskich szkół dostarczyć atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Robiąc codzienne zakupy, byliśmy w stanie przyczynić się do tworzenia lepszych warunków do kształcenia i rozwoju naszych dzieci.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji, naszym Dzieciom, Rodzicom i Przyjaciołom. Dziekujemy!