Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Programu Stypendialnego Horyzonty (szczegóły w wiadomości Librus). Miło nam jest również poinformować, że jedna z naszych absolwentek korzysta już ze stypendium, co umożliwiło jej naukę w klasie o profilu medycznym w II Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu.
Horyzonty to program stypendialny Fundacji EFC, umożliwiający podjęcie nauki w najciekawszych liceach oraz technikach w Polsce przez uczniów, pochodzących z małych miejscowości i rodzin o skromnych dochodach. Stypendyści programu Horyzonty oprócz wsparcia finansowego, związanego z nauką w wybranej szkole, otrzymują również możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju zajęciach dodatkowych, rozwijających postawy obywatelskie i otwartość na świat, projektach społecznych, warsztatach, a także wyjazdach wakacyjnych, wyjazdach na ferie zimowe czy kursie językowym.

Horyzonty - stypendium dla ósmoklasistów na naukę w liceum lub technikum - Fundacja EFC