Mamy TO!

Czworo nauczycieli naszej szkoły, od września uczestniczyło w Certfikowanym szkoleniu Google, który kończył się trzygodzinnym egzaminem. Sprawdzał on wiedzę ze znajomości narzędzi takich jak: Dokumenty, Prezentacje, Dysk, Google Classroom, Formularze, Arkusze, Kalendarz, Gmail, Rysunki, Witryny, Meet, Czat, Listy Zadań, Keep, Mapy, Grupy, Youtube, Google Earth, Chrome, Wyszukiwarka Google. Dodatkowo znajduje się tam dział dotyczący Cyfrowego Obywatelstwa (Digital Citizenship), czyli zasad bezpiecznego korzystania z internetu.

Nauczyciele, którzy zdobyli Certyfikat:

  • zyskali pewność i płynność w obsłudze narzędzi Google oraz cyfrowych strategiach uczenia;
  • wiedzą jak zbierać, przechowywać informacje i jak ulepszyć informację zwrotną dla uczniów;
  • poznali techniki, jak stworzyć środowisko wspierające uczenie się, twórczą pracę i kreatywność;
  • poznali nowe zastosowania narzędzi Google, dzięki czemu zwiększyli swoją wydajność i oszczędzają czas;
  • dowiedzieli się jak zwiększyć cyfrowe bezpieczeństwo w klasie; 
  • zrobili krok w kierunku klasy bez papieru;
  • otrzymali certyfikat:-) i dołączasz do Społeczności Edukatorów Google.