Kolejna mobilność projektu ERASMUS+ "Bądź przebojowy jak świat cyfrowy" za nami. Delegacja nauczycieli z naszej szkoły (Monika Dura - Pasterska, Dominika Klimończyk, Marcin Kwaśniewski oraz Michał Staszewski) uczestniczyła w dniach 23 - 27 maja 2022 r. w sesji szkoleniowej w Stambule (Turcja), dzięki gościnności szkoły Bilim ve Sanat Merkezi. W trzydniowym szkoleniu wzięło udział łącznie 10 nauczycieli z Polski, Litwy i Rumunii. Pierwszy dzień rozpoczął się wycieczką szkolną i odwiedzeniem klas.

Następnie nauczyciele uczestniczyli w szkoleniach o tamatyce:

„W jaki sposób blogowanie jest wykorzystywane w klasie”, „Cyfrowe klasy”, „Strategie e-learningowe”, „Web 2 Tools w klasach”, „Cyfrowe gry edukacyjne”.

Uczestnicy mieli również okazję doświadczyć tureckiej sztuki tworzenia malowideł.

Na zakończenie szkoleń odbyła się ocena spotkania projektowego i wręczenie certyfikatów. Rejs statkiem i zwiedzanie Stambułu było nagrodą dla wszystkich uczestników na koniec naszej mobilności:) Do zobaczenia w przyszłym tygodniu w Polsce!