Zapraszamy wszystkich do wspierania "Czwórki" w zbiórce Talenciaków.

Jeden "Talenciak" można otrzymać za każde wydane 50 złotych (w tym co najmniej jeden owoc lub warzywo). „Talenciaki” będą wydawane w LIDLU terminie od 05 września 2022 roku do 13 listopada 2022 roku. 

Szkoła może wymienić "Talenciaki" na atrakcyjne pomoce dydaktyczne, materiały papiernicze i dodatkowo każdy zarejestrowany na szkołę "talenciak" bierze udział w losowaniu nagrody dodatkowej jaką jest nowoczesna pracownia komputerowa!

Sposób rejestracji "talenciaków"

  1. "talenciaka" można przynieść do szkoły, przekazać wychowawcy, w sekretariacie szkoły lub wrzucić do specjalnych pudełeczek, które znajdują się w bibliotece szkolnej, w sali nr 7 i w pokoju nauczycielskim.
  2. można zeskanować kod znajdujący się na "talenciaku" i wybrać naszą szkołę
  3. można wpisać kod ręcznie na stronie  https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10060235

Razem możemy więcej!!