• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Wielkanocna "pocztówka"

29547411 1637151069732485 1877759487 nUczniowie klasy IV e, Szkoły Podstawowej nr 4, im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu, po raz kolejny przygotowali kartki świąteczne, dla uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Dobrej, woj. zachodniopomorskie.

Dzieci tym razem wcieliły się w role autorów wiersza. Tworzyły Wielkanocne wierszyki, pamiętały o ich poprawnej konstrukcji oraz rymach. Nadawały im własne tytuły.

Własnoręcznie ozdobiły kartki, używając techniki dowolnej, począwszy od kredek i pasteli, po plastelinę, wstążki i brokat. Miały przy tym dużo radości. Wszystkie kartki, zostały włożone do poprawnie zaadresowanej koperty 26 marca. Już zdążyły dotrzeć na czas, do tych, którzy najbardziej ich oczekiwali.

Jak widać na załączonych fotografiach, uczenie się poprzez zabawę jest tym, co nasi uczniowie lubią najbardziej!

mgr Katarzyna Kania