• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Międzyszkolne Anglojęzyczne Zmagania Recytatorskie

20180104 101951 338x600Dnia 4 stycznia 2018r. ogromnym sukcesem naszych uczennic zakończyły się Międzyszkolne Anglojęzyczne Zmagania Recytatorskie, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Wałczu. Tematem konkursu była zima. Uczestniczyli w nich uczniowie nie tylko wałeckich szkół podstawowych, ale również dzieci ze szkół w Witankowie, Strącznie i Karsiborze. Uczestników oceniało międzynarodowe jury, w skład którego wchodzili: Kate Hunt, Lyn Atterbury z Anglii oraz pani mgr Alicja Miler.

W kategorii klas III pierwsze miejsce zajęła Alicja Każak z kl. IIIa, natomiast drugie miejsce – Weronika Wilk z kl. IIIg. Klasy czwarte reprezentowały Zuzanna Halicka z kl. IVa i Karolina Matuszak z kl. IVd. Tu również bezkonkurencyjna okazała się nasza uczennica Zuzanna Halicka, która zwyciężyła.

W przygotowaniach do konkursu uczennicom pomagali: Maria Jaremba, Łukasz Woliński oraz rodzice.

Gratulujemy!!!