• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Wyjazd do Szczecina

2c89dc20-56d9-4d5d-8874-d7bd910afadd   Dnia 17.12.2017 r. odbyła się wycieczka do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie. Uczestniczyły w niej dzieci z oddziału przedszkolnego, grupa I „Żabki” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Wałczu. Organizatorami wycieczki była Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.

   Uczestnicy pod opieką wchowawcy - pani Anety Demskiej brali udział w  spektaklu pt. „(Nie) idealne święta” oraz spotkaniu ze świętym  Mikołajem, od którego każdy uczestnik wycieczki otrzymał mały podarunek. Przedstawienie wprowadziło wszystkich  w bajkowy klimat nadchodzących świąt. Widowisko wywarło na dzieciach bardzo duże wrażenie. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje.

   Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.