• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Sukcesy Siatkarzy

UKS "VOLLEY" WAŁCZ.
16.12.2017 roku zajęliśmy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w Murowanej Goślinie. Złoty medal po raz kolejny przegraliśmy "małymi" punktami . Rozegraliśmy 10 meczów, wygraliśmy 9, przegraliśmy z trzecią drużyną turnieju (UKS "POLON" KROTOSZYN) jednym punktem (graliśmy na czas). Zwycięzcę turnieju (UKS "JEDYNKA" Poznań) pokonaliśmy pięcioma punktami ! Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej, niestety w każdym dużym turnieju zdarza się słabszy mecz, taki właśnie mecz zdarzył nam się z Krotoszynem. W turnieju grało 12 zespołów: UKS "JEDYNKA" Poznań, "ENEA ENERGETYK" Poznań, UKS "POLON" Krotoszyn, UKS "TRÓJKA" Sulechów, MKS "GRYF" Szczecinek, SP 2 Murowana Goślina, UKS "KUSY" Dolsk, SP 2 Piła, UKS "TRÓJKA Międzyrzecz, UKS "VOLLEY" Wałcz.

Nasza drużyna grała w składzie: Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz, Bartosz Szczęsny, Seweryn Miazga i Oskar Aftyka.
Brawo chłopaki !!!    

Trenerem drużyny jest pn Adam Czaszyński - gratulacje !