• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

„Leć kolędo w świat, niech cię niesie wiatr …”

img 7896     14 grudnia 2017 roku w Wałeckim Centrum Kultury po raz kolejny odbył się Koncert Kolęd „Leć kolędo w świat” organizowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu. Ponad dwustuosobowa grupa dzieci, młodzieży z klas 0 - VII i pedagogów wprowadziła wszystkich w czarowny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Zebrani rodzice, dziadkowie, przyjaciele oraz zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać pięknych kolęd bożonarodzeniwych. Wśród zaproszonych gości był obecny wiceburmistrz miasta  - pan Waldemar Lechnik, który wraz z dyrektorem szkoły – panią Aliną Typiło pogratulował twórcom koncertu, a wszystkich zebranym złożył świąteczne i noworoczne życzenia. 

Wszystkim zaangażowanym nauczycielom i rodzicom należą się ogromne podziekowania.