• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Tydzień Życzliwości i Uśmiechu

zyczliwDni od 20 do 25 listopada 2017  minęły pod hasłem Tygodnia Życzliwości i Uśmiechu. W związku z tym przygotowane zostały różne   działania edukacyjno-wychowawcze.

W poniedziałek wychowawcy wraz ze swoimi klasami przygotowali plakaty pt. Dekalog Człowieka Życzliwego. W tym dniu SU obdarował uczniów plakietkami z uśmiechem. We wtorek, we wszystkich klasach odbyły się wybory Króla i Królowej  Życzliwości. Oprócz tego przy wejściu do szkoły uczniowie i nauczyciele losowali zadania do wykonania- dobre uczynki, gesty życzliwości. W tym dniu szkoła wypełniła się dobrymi uczynkami.
W środę w szkole pojawiły się zwroty grzecznościowe i pozdrowienia w rożnych językach. Wielką atrakcją okazały się QR kody, z zaszyfrowanymi sentencjami na temat życzliwości, które uczniowie odkrywali za pomocą specjalnej aplikacji. Czwartek minął pod hasłem:  Koleżanko, kolego - napisz coś miłego!. W tym dniu odbył się również konkurs savoir-vivre, którego zwycięzcami zostali: Amelia Kowalczyk z kl. VI a i Łukasz Budzynowski z kl. VII b.  W piątek w naszej szkole działała poczta życzliwości. 

Pomysłodawcami Tygodnia Życzliwości i Uśmiechu były p. Monika Sadkowska, Monika Kowalisko, Maria Jaremba.

Przy wsparciu opiekunów SU – p. Anny Niewczas i M. Bugajskiej dbały o prawidłowy przebieg projektu