• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Tydzień z Kubusiem Puchatkiem - dzień trzeci

17 18 pasow swietlica   18 października  - środa, w świetlicy szkolnej odbyło sie uroczyste ślubowanie na " Świetliczaka". Dzieci bezbłędnie wykonały zadania przygotowane przez Kubusia Puchatka. Wysłuchały również fragmentu książki o tym, jak Kłapouchy zgubił swój ogon, który odczytała pani Ewa Ołdakowska - nauczyciel biblioteki. Na zakoń otrzymaliczenie spotkania dzieci złożyły odciski swoich paluszków na " Akcie Księgi". Wszyscy pamiatkowe dyplomy i " małe co nieco". Oczywiście wielkim wsparciem dla nauczycieli była Ula Buhl z klasy VII B w roli Kubusia Puchatka - DZIĘKUJEMY

       W czytelni w czasie długiej przerwy odbyło się również "Czytelnicze Małe Conieco" - czyli czytanie ze śniadaniem dla uczniów klas  I - III.