• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Tydzień z Kubusiem Puchatkiem - dzień drugi

    17 18 MistrzPP   17 października  - wtorek w świetlicy szkolnej odbył się konkurs " Super Mistrza Głosnego Czytania". W konkursie wzięli udział najlepiej czytajacy uczniowie klas II i III. Zaprezentowali oni wybrane przez siebie fragmenty z książki o przygodach Kubusia Puchatka. Jury w składzie: Ewa Stencelewicz, Ewa Ołdakowska i Kubuś Puchatek /  w tej roli niezawodna Ula Buhl / za najlepiej czytajacego ucznia klas III uznało Pitra Pręgiel z III D. . Piotr otrzymał dyplom " Super Mistrza Głosnego Czytania" oraz nagrode książkową. Pozostali uczestnicy otzrymali pamiatkowe dyplomy oraz " małe co nieco"

        W tym dniu zorganizowana była również przez nauczycieli biblioteki szkolnej wystawka " Życiowe mądrości Kubusia Puchatka"