• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Sukces naszych siatkarzy

UKS "VOLLEY SP 4" WAŁCZ"
JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA !!!
10.06.2017 r.w Policach zostały rozegrane klubowe Mistrzostwa Województwa "ENEA CUP, KINDER+SPORT" w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii "czwórek" - klas VI. Grało 10 najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zdobyła tytuł Mistrza Województwa !! Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik "VOLLEYA" Igor Tęcza  Dzięki temu sukcesowi będziemy reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski, które zostaną rozegrane w Zabrzu (26-29,06.2017 r.). Jest to kolejny sukces siatkarzy z "Czwórki" . Graliśmy w składzie : Kuba Wójcicki, Przemek Gradzik, Igor Tęcza, Oskar Brożek, Rafał Przybylski i Mikołaj Wicher !               Trenerem drużyny jest pan Adam Czaszyński