• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Festyn " Czwórka łączy pokolenia"

         2 czerwca 2017 już po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego odbył się festyn pod hasłem „ Czwórka łączy pokolenia.” Festyn jest podsumowaniem tygodnia działań pod takim samym hasłem, w czasie którego odbywały się integracyjne zajęcia artystyczne i czytelnicze z udziałem uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, Dziennego Domu Pomocy, Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych i Twórczych.

       Festyn zorganizowany był przy dużym zaangażowaniu Rady Rodziców oraz UKS „Volley”. W słoneczne, piątkowe popołudnie organizatorzy proponowali przybyłym:  zabawy muzyczno – ruchowe, składanki origami, wyroby artystyczne,  malowanie twarzy, loterie, przejażdżki na kucykach, zamki dmuchane, kiełbaski z grilla, placki,  ciasta domowego wypieku, koktajle, galaretki, lody i wiele innych atrakcji. Zgromadzone fundusze zasilą konto Rady Rodziców. A organizatorzy zapraszają już dzisiaj na kolejny festyn.  Zdjęcia już w galerii.