glinmal13 listopada uczniowie klas I - III i klas sportowych  mieli okazję spotkać się z Gwiazdą piłki siatkowej panią Małgorzatą Glinką - Mogentale / pseudonim " Maggie" / .  Najlepsza polska siatkarka pierwszej dekady XXI wieku i jedna z najlepszych w tym czasie zawodniczek na świecie. Pani Małgorzata w latach 1996 - 2014 była reprezentantką Polski  -  286 razy!. Jest laureatką CEV Lifetime Award 2013 za całokształt kariery sportowej. Czujemy się wyróznieni tym spotkaniem. Podobny obraz

Dodatkowa bardzo ważna informacja jest taka, że UKS Volley został
objęty przez panią M. Glinkę honorowym patronatem
. Dziękujemy

logo projektu

W każdy poniedziałek od 14.45 do 17.00 w SP4  sala 18 zamienia się w scenę teatralną. Zza drzwi słychać głosy osób, naśladowanie zwierząt, a nawet śpiew ptaków i szum drzewo. To tam odbywają się zajęcia literacko-teatralne . Najmłodsi uczniowie mają okazję oglądać przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki scenki i bajki.  Pani Hania Spieczyńska - z wykształcenia polonistka, z zamiłowania reżyser zaprasza uczniów kl.I-VII do wspólnej zabawy . Jeszcze są miejsca.

logo projektu

Wesołe dziecko, to zdrowe dziecko. A zdrowe dziecko jest tylko wtedy, kiedy nie tylko siedzi przed telewizorem, ale jest w ruchu. W ramach projektu " Po nitce do kłebka odbywają się zajęcia ruchowe fitness wzbogacone dużą ilością tanca. Uczennice klas VII i VI często już same sa autorkami układów. Więc jeśli zajęcia ruchowe- fitness to tylko w SP4. Super atmosfera, super zabawa. Zajęcia prowadzi Pani Agnieszka. Nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody z artystyczną duszą.

logo projektu

Majsterkowanie i nie tylko.  Od września odbywają się zajęcia dodatkowe „Mały technik” realizowane w ramach projektu. Oprócz praktycznego działania uczniowie pozyskują wiedzę dotyczącą  trzech podstawowych obszarów:

*Podstawy techniki ,*Materiałoznawstwo ,*Technologia wytwarzania.

W czasie zabawy i działania tworzą rzeczy przydatne, a jednocześnie uczą się jak i z czego można je zrobić. Jeszcze chwilkę i powstanie nowa pracownia techniczna, co pozwoli na urozmaicenie zajęć z wykorzystaniem różnych narzędzi. Zajęcia prowadzi wprowadzając uczniów w świat techniki pani Ewa Tereszczak

logo projektu

Problem z wymową? – to nie musi być problem. Niektórzy czniowie klas pierwszych , w ramach projektu Po nitce do kłębka, uczestniczą w zajęciach logopedycznych, które odbywają się w poniedziałki i środy. To trzy godziny ćwiczeń rozwijających mowę oraz komunikację dzieci. Kto powiedział, że nie można się uczyć i ćwiczyć przez zabawę?! Zajęcia prowadzi neurologopeda mgr Joanna Jagiełło.