Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Kropki, który przypada na 15 września.

Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książkę pod tytułem The Dot, której bohaterką jest mała dziewczynka o imieniu Vashti. Dziewczynka dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Historia ta zainspirowała nauczycieli, bo przecież w każdym z nas tkwią talenty i tak w 2008 roku powstał Międzynarodowy Dzień Kropki.
Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Zwykle obchody Dnia Kropki zaczynają się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti, a następnie stworzenia własnego znaku.
Pomóżmy naszym uczniom  odkryć ich talenty!
Zachęcamy do ubrania się w tym dniu w kropki:-)

 Życzymy udanej zabawy!
                                          Samorząd Uczniowski