Szanowni Rodzice,
Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 29 marca do 11 kwietnia 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie szkoły łącznie z oddziałem przedszkolnym (wszyscy pracujemy zdalnie).

Na WNIOSEK Rodziców organizowane są zajęcia w oddziale przedszkolnym JEDYNIE dla dzieci, których Rodzice:

1. są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą
  2. realizują zadania dotyczące koordynacji ratownictwa medycznego,
  3. realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
  4. pełnią służbę w jednostkach zapewniających bezpieczeństwo i porządek publiczny (Policja, straże gminne e) wykonują działania ratownicze)
  5. są zatrudnieni w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej (jednostka organizacyjna pomocy społecznej, powiatowe centrum pomocy rodzinie, ośrodek pomocy społecznej, centrum usług społecznych, dom pomocy społecznej, placówka specjalistycznego poradnictwa, w tym rodzinnego, ośrodek wsparcia i ośrodek interwencji kryzysowe),
  6. są zatrudnieni w ogrzewalniach i noclegowniach,
  7. są zatrudnieni w placówkach zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku,
  8. są zatrudnieni w placówkach opiekuńczo-wychowawczych
  9. są zatrudnieni w formach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3,
  10. są zatrudnieni w jednostkach systemu oświaty.

Zapewniamy także opiekę dzieciom z klas I-III i starszych, których Rodzice pracują w w/w placówkach.

Informujemy także, że w okresie od 29 marca do 11 kwietnia konsultacje dla uczniów klas ósmych będą realizowane w formie zdalnej.

POBIERZ -  WNIOSEK dla w/w Rodziców oddziału przedszkolnego

Po wypełnieniu prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.