Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Tegoroczne obchody DBI odbywały się po hasłem "Działajmy razem" .

Uczniowie klas I-III, wykonali piękne plakaty o Bezpieczeństwie w Internecie, natomiast młodzież z klas IV-VIII stworzyli prezentacje w programie Canva. Obejrzyjcie krótki filmik i sami zobaczcie jakie ciekawe plakaty powstały.

Oto zwycięzcy:
Klasy IV-VIII
I miejsce - Kryspin Kilan VI a
II miejsce - Natalia Konarska VII c
III miejsce - Marysia Kraszczuk - VI e
Wyróżnienie - Nikola Kuchn - Vb

klasy I-III
I miejsce - Ewa Chybińska kl. II A
II miejsce - Jan Kowalczyk kl. II A
III miejsce - Wiktoria Turkiel III D

Wybór był tak trudny, że 9 prac zostało wyróżnionych:

1. Franciszek Sobiegraj I A
2. Julia Ptak IB
3. Oliwia Gryńczyk I C
4. Dariusz Baranowski II A
5. Emilia Kasperska II B
6. Martyna Wolańczyk III A
7.Laura Lisowska III A
8.Elena Gorczyczewska III C
9. Adam Enskajt III D

Oto prace uczniów klas I-III

 

Pozdrawiamy
Nauczyciele Informatyki