Dni Erasmusa - uczniowie z tabletemW dniach 15-16 października nasza szkoła uczestniczyła w DNIACH ERASMUSA. Wzięliśmy udział w następujących zdarzeniach:
1. Webinarium na temat naszego projektu "Bądź przebojowy jak świat cyfrowy", również na temat naszej wymiany uczniowskiej w Turcji: nagranie z webinaru
2. Wystawa o działaniach Erasmus na korytarzu naszej szkoły.
3. Konkurs kodów QR dla uczniów, którzy odpowiadali na pytania dotyczące Unii Europejskiej i programu ERASMUS+ (zwycięzcami zostali Szymon Górski i Aleksander Każak).
4. Konkurs gier online - dziękujemy Michałowi i Kryspinowi z 6a za udział i rywalizację z partnerskimi szkołami.
5. Bieg ERASMUS+ - bieg sztafetowy, który jest opisany wcześniej, a nasz kolega Mariusz zmontował z tego wydarzenia świetny film
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za poświęcenie, pomoc i udział:)
Michał Staszewski