Pani wicedyrektor wręcza dyplom Mistrza Głośnego Czytania6 października odbył się konkurs głośnego czytania. Wzięli w nim udział uczniowie klas II i III – najlepsi czytający wybrani z każdej klasy: Gracjan Witkowski –IIc, Jakub Mroczko kl.IIIb, Lena Ciszewska kl.IIa, Maria Żuber kl.IIIa, Rozalia Opara kl.II d, Victoria Warwas kl. IIb, Maja Gościńskakl.IIId.

Dzieci przedstawiały fragmenty z książki Joanny Papuzińskiej „Asiunia”. Komisja przy ocenia brała pod uwagę poprawność, płynność, wyrazistość, intonację, właściwe tempo czytania i ogólny wyraz artystyczny. Najwięcej głosów otrzymała Rozalia Opara z kl.II d i zdobyła tytuł Supermistrza głośnego czytania. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, lizaki i zakładki a mistrzyni dodatkowo – książkę i maskotkę. Gratulujemy!

Konkurs przygotowała pani Jolanta Szczotkiewicz i Ewa Stencelewicz. Gościem była pani wicedyrektor Iwona Buciak.

Ewa Stencelewicz