Z okazji Dnia Ziemi mamy dla Was ciekawe gry, które wykonała pani Renata Cis. Zapraszamy do zabawy!

Dobra równowaga ułatwia wykonanie wielu zadań, których podejmujemy się na co dzień oraz zapewnia lepszą efektywność przy uprawianiu sportu. Ćwiczenia na równowagę są bardzo proste i można je wykonywać w domu. Uczniowie naszej szkoły doskonale już wiedzą jakie dobierać ćwiczenia aby kształtować tą podstawową cechę motoryczną.

Zobaczcie sami.

Anna Cicha

W dniu 22 kwietnia o godzinie 9:00 (czwartek) uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Konkurs przeprowadzony będzie w formie stacjonarnej (w szkole).

Kategorie Konkursu:

Żaczek – kl. 2 szkoły podstawowej
Maluch – kl. 3, 4 szkoły podstawowej
Beniamin – kl. 5, 6 szkoły podstawowej
Kadet – kl. 7, 8 szkoły podstawowej

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Zespół Nauczycieli Matematyki
Koordynator Anna Komorowska

Dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością możesz osiągnąć wszystko.
Zatem kochani do dzieła!
Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału, gwarantujemy ciekawe doznania, nagrody i udaną zabawę.
Ze sportowym pozdrowieniem
Karolina Kinczel i Anna Cicha.

Nasza szkoła wzięła udział w OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACYJNO-SPOŁECZNYM "W MARCU BIEGAMY DLA KOBIET". Chęć udziału w projekcie zgłosiło 14 osób z naszej szkoły. Przebiegliśmy razem 150 km oraz wspomogliśmy Fundację Onkologiczną "Życie z rakiem". Dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w projekcie. Certyfikaty dla uczestników wręczymy po powrocie do szkoły.

Uczestnicy:

- uczniowie: Oliwia Felskowska (8a), Dawid Półjanowski (8a), Roksana Frątczak (3b), Oskar Olszewski (7b), Olga Szydeł (7b),

- rodzice: Marzena Frątczak, Wojciech Juszkiewicz,

- nauczyciele: Anna Cicha, Renata Cis, Anna Wałdoch, Dorota Ługowska, Anna Niewczas, Maria Bugajska, Monika Kowalisko.

Monika Kowalisko

Jedna jaskółka wiosny nie czyni...Ale całe stado na pewno da radę!!!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyzwaniu, które polegało na wykonaniu jaskółki (wagi przodem) w celu przywołania wiosennej aury. Niektórzy z nich do wyzwania zaprosili członków rodziny i przyjaciół;) !
Pierwsze miejsce zajęła klasa 2a!
Drugie miejsce klasa 3c !
Trzecie miejsce klasa 3d!
Bardzo dziękuję za tak duże zaangażowanie wszystkim uczniom i za super pomysły na wykonanie tego zadania.
Wszyscy uczestnicy zostają nagrodzeni oceną celującą z wychowania fizycznego!
Zapraszam do obejrzenia prezentacji!

Agnieszka Bączkowska
– nauczyciel wychowania fizycznego