• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

 

 

 29.09.2015r. na Stadionie Miejskim w Wałczu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy naszej szkoły. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w swoich biegach zajeli I miejsca i pewnie awansowali do Finałów Wojewódzkich, które zostaną rozegrane 22 października w Szczecinie.

Dziewczęta: 

I miejsce - SP 4 Wałcz

II miejsce - SP 5 Wałcz

III miejsce - SP 1 Wałcz

IV miejsce - SP Tuczno

V miejsce - SP Mirosławiec

 

Chłopcy:

I miejsce - SP4 Wałcz

II miejsce - SP Tuczno

III miejsce - sp 1 Wałcz

IV miejsce - SP 5 Wałcz

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta - Karolina Sydonowicz, Nina Jankowska, Klaudia Ptak, Julia Gosławska, Liwia Stanisławska, Martyna Frątczak, Dominika Kalinowska, Roksana Mamzer, Wiktoria Jankowska,Katarzyna Łoboz.

 

Chłopcy - Jakub Kudliński, Jakub Kozakowski, Bartosz Kokoszka, Fabian Kozłowski, Szymon Olesiński,Oliwier Marzec, Bartosz Kryszak, Jakub Wójcicki, Przemysław Gradzik, Hubert Drewka.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w FINALE WOJEWÓDZKIM !!!!!!!

  OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW 

ROK SZKOLNY 2012/2013      

Zajeliśmy I miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomrskiego !! (sklasyfikowane były 332 szkoły)

• II miejsce - Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Chłopców

• III miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt

• IV miejsce - Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

• V miejsce - Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

 

   ROK SZKOLNY 2013/2014             

Zajeliśmy II miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego !! (sklasyfikowane były 323 szkoły)

• I miejsce - Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Chłopców 

• II miejsce - Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

• III miejsce - Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt

• IV miejsce - Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt 

• III miejsce - Mistrzostwa Regionu w Piłce Nożnej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

• III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

ROK SZKOLNY 2014/2015     

Zajeliśmy IV miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopmorskiego (sklasyfikowanych było 310 szkół)

• I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców

• IV miejsce - Mistrzostwa Wojewódzwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• IV miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt

• V miejsce - Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

• III miejsce - Półfinał wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

• III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców 

                                                                                     

    

 

 

 

 

 

W dniu 12.05.2014 odbył się Finał Wojewódzki Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014, w którym uczestniczyło
12 najlepszych zespołów wyłonionych w drodze eliminacji regionalnych.

W rywalizacji w kategorii "3" najlepszym zespołem województwa został UKS Volley SP 4 w składzie:
1.Kostrzewa Paweł
2.Świrad Kacper
3.Wilczyński Jakub
4.Gralka Przemysław

Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju Paweł Kostrzewa. Trenerem drużyny jest Łukasz Cygan

Gratulacje !!!

Złoto drużyny chłopców

         12 maja w Świnoujściu odbył się Finał Wojewódzki Mini Piłki Siatkowej Chłopców " Kinder + Sport". Drużyna w składzie: Michał Nowakowski, Jakub Michalski, Maciej Piasecki, Maciej Dudzicz, Tomasz Sobecki  - zdobyli I miejsce.

                                               Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Nowakowski.

Tym samym drużyna awansowała do Finału Mistrzostw Polski w Drzonkowie. Trenerem drużyny jest Adam Czaszyński

                                GRATULACJE - TRZYMAMY KCIUKI                                                     

Złoto piłkarek

Dnia 12 maja odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Udział w igrzyskach brało 5 drużyn.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Szperkowska, Anna Nowak, Wiktoria Ledzianowska, Agnieszka Glinka, Roksana Kawka, Anita Łukaszewicz, Paulina Łukaszewicz, Karolina Repschlager - zajęły zaszczytne I miejsce

Trenerem drużyny jest - Radosław Chiliński

                                                                                      Gratulacje         

Siatkarze górą

        W dniu 6 maja 2014 w Pyrzycach siatkarze z naszej szkoły zdobyli złoty medal w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodziezy Szkolnej. Chłopcy obronili tytuł uzyskany przez szkołę w roku ubiegłym.

W skład drużyny wchodzili: Michał Nowkowski, Maciej Dudzicz, Jakub Michalski, Maciej Piasecki, Tomasz Sobecki, Hubert Pułjanowski, Paweł Kostrzewa, Kacper Świrad, Sebastian Wysocki, Marcel Kwiatkowski.

Tym samym drużyna awansowała do Mistrzostw Polski.

Trenerem drużyny jest mgr Adam Czaszyński.             

 

Sukces dziewcząt w piłce siatkowej

Dzisiaj - 19 marca w Czaplinku odbyły się Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Drużyna  w składzie:

Maria Bartosik, Katarzyna Gębala,Martyna Sadowska,Roksana Szymańska, Paulina Łukaszewicz,

Zofia Szczotkiewicz, Marta Szulga, Aurelia Muryn, Natalia Towarnicka

                                             zajęła I miejsce

Trenerem drużyny jest p. Agnieszka Szczerbo - Niefiedowicz

Gratulujemy                                                                      

    Drużyna chłopców z naszej szkoły, jako zwycięska drużyna województwa zachodniopomorskiego,  w dniach 11 - 14 czerwca przebywała w Głuchołazach na Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po zaciętej i bardzo wyrównanej grze / 16 zwycięskich drużyn reprezentujących poszczególne województwa / zdobyli niewielką różnicą punktów srebry medal zostając tym samym Wicemistrzem Polski  !   Radość sama wyciskała łzę z oka. Słowa GRATULUJEMY  to tylko dodatek do pucharu.

Na podium w Głuchołazach stanęły drużyny: I - Kedzierzyn Koźle;  II - Wałcz;  III - Białystok

W skład reprezentacji wchodzili: Michał Nowakowski, Maciej Piasecki, Jakub Michalski, Maciej Dudzicz, Tomasz Sobecki, Hubert Pułjanowski, Marcel Kwiatkowski, Paweł Kostrzewa, Jakub Wilczyński, Sebastian Wysocki .

Michał Nowakowski został najlepszym zawodnikiem igrzysk.

                       Trenerem drużyny jest  - Adam Czaszyński  

Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali kciuki

 

 

        Komunikat Organizacyjny                        

 

Ogólnopolskiego Finału IGRZYSK Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej w Kategorii "Czwórki" CHŁOPCÓW

 

Głuchołazy - Banderoza 11 - 14 czerwca 2014 roku

Klasyfikacja końcowa chłopców
1.SP 11 KĘDZ. KOŹLE
2.SP 4 WAŁCZ
3.SP 12 BIAŁYSTOK
4.SP 56 ŁÓDŹ
5.SP 3 GOŁDAP
6.CHOBRZANY
7.SP 2 MILICZ
8.SP 2 RADLIN
9.SP 8 NOWY SĄCZ
10.SP 34 RADOM
11. SP 5 W TURKU
12. SP SULECHÓW
13. SP 7 ŚWIDNIK
14. SP 85 GDAŃSK

 

Dzisiaj - 19 marca w Czaplinku odbyły się Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Drużyna  w składzie:

Maria Bartosik, Katarzyna Gębala,Martyna Sadowska,Roksana Szymańska, Paulina Łukaszewicz,

Zofia Szczotkiewicz, Marta Szulga, Aurelia Muryn, Natalia Towarnicka

                                             zajęła I miejsce

Trenerem drużyny jest p. Agnieszka Szczerbo - Niefiedowicz

Gratulujemy