Zdobyte laury

W dniu 12.05.2014 odbył się Finał Wojewódzki Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014, w którym uczestniczyło
12 najlepszych zespołów wyłonionych w drodze eliminacji regionalnych.

W rywalizacji w kategorii "3" najlepszym zespołem województwa został UKS Volley SP 4 w składzie:
1.Kostrzewa Paweł
2.Świrad Kacper
3.Wilczyński Jakub
4.Gralka Przemysław

Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju Paweł Kostrzewa. Trenerem drużyny jest Łukasz Cygan

Gratulacje !!!

Złoto drużyny chłopców

12 maja w Świnoujściu odbył się Finał Wojewódzki Mini Piłki Siatkowej Chłopców " Kinder + Sport". Drużyna w składzie: Michał Nowakowski, Jakub Michalski, Maciej Piasecki, Maciej Dudzicz, Tomasz Sobecki  - zdobyli I miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Nowakowski.

Tym samym drużyna awansowała do Finału Mistrzostw Polski w Drzonkowie. Trenerem drużyny jest Adam Czaszyński

GRATULACJE - TRZYMAMY KCIUKI

Złoto piłkarek

Dnia 12 maja odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Udział w igrzyskach brało 5 drużyn.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Szperkowska, Anna Nowak, Wiktoria Ledzianowska, Agnieszka Glinka, Roksana Kawka, Anita Łukaszewicz, Paulina Łukaszewicz, Karolina Repschlager - zajęły zaszczytne I miejsce

Trenerem drużyny jest - Radosław Chiliński

Gratulacje

Siatkarze górą

W dniu 6 maja 2014 w Pyrzycach siatkarze z naszej szkoły zdobyli złoty medal w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodziezy Szkolnej. Chłopcy obronili tytuł uzyskany przez szkołę w roku ubiegłym.

W skład drużyny wchodzili: Michał Nowkowski, Maciej Dudzicz, Jakub Michalski, Maciej Piasecki, Tomasz Sobecki, Hubert Pułjanowski, Paweł Kostrzewa, Kacper Świrad, Sebastian Wysocki, Marcel Kwiatkowski.

Tym samym drużyna awansowała do Mistrzostw Polski.

Trenerem drużyny jest mgr Adam Czaszyński.

Sukces dziewcząt w piłce siatkowej

Dzisiaj - 19 marca w Czaplinku odbyły się Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Drużyna  w składzie:

Maria Bartosik, Katarzyna Gębala,Martyna Sadowska,Roksana Szymańska, Paulina Łukaszewicz,

Zofia Szczotkiewicz, Marta Szulga, Aurelia Muryn, Natalia Towarnicka

zajęła I miejsce