• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

W FINALE WOJEWÓDZKIM NASZE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY VIII MIEJSCE (opiekunem Drużyny byla Agnieszka Szczerbo- Niefiedowicz)

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

W FINALE WOJEWÓDZKIM NASI Chłopcy ZAJĘLI XVII MIEJSCE (opiekunem Drużyny byl Radosław Ciliński)

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W KOSZYKÓWCE

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Marta Romanowska

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Radosław Chilińs

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE NOŻNEJ

Dziewczęta:

I miiejsce - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Agnieszka Kwiatkowska

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawow w Strącznie

II mioejsce - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

VI MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

Opiekun Drużyny: Radosław Ciliński

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE RĘCZNEJ

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Anna Cicha

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 wagowo Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Anna Cicha

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

REGIONALNE ROZGRYWKIW PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE -   Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Starogardzie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Będargowie

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

REGIONALNE REGIONALNE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Resku

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Będargowie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr48 w Szczecinie

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Starogardzie

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR12 w Szczecinie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Resku

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Koszalinie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr3 w Darłowie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu