• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

PRACOWITY WEEKEND SIATKARZY

Mieliśmy pracowity weekend !!!
W piątek (4.12.2015r.) o 5 rano wyjechaliśmy na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców (trójki, klasy V) do Krotoszyna. Mimo zmęczenia, w stawce 20 drużyn z Warszawy, Grudziądza, Częstochowy, Poznania, Milicza, Turku, Krotoszyna i Kędzierzyna -Koźle, uplasowaliśmy się na 4 miejscu (Oliwier Książek, Igor Tęcza, Jakub Wójcicki). W meczu o 3 miejsce ulegliśmy nieznacznie (1:2 w setach) drużynie z Warszawy. Oliwier Książek został uznany najlepiej wystawiającym turnieju. Wróciliśmy do Wałcza ok. 22, przepakowaliśmy torby i na drugi dzień o 7 rano wyruszyliśmy walczyć na turniej do Murowanej Gośliny. W kategorii dwójek (IV klasy) wywalczyliśmy tam 3 miejsce (Kacper Giza i Seweryn Miazga) i 7 miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Wiśniewski i Jakub Grygorcewicz). W kategorii trójek (V klasy) zdobyliśmy 3 miejsce (Jakub Wójcicki, Hubert Drewka i Oliwier Książek) i 4 miejsce (Oskar Brożek, Przemysław Gradzik i Igor Tęcza). W piątek 11 grudnia jedziemy na 3-dniowy turniej do Kołobrzegu.