• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

SUKCES W DRAWSKU POMORSKIM

29.11.2015r. zawodnicy i zawodniczki UKS VOLLEY SP4 brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Drawsku Pomorskim. Chłopcy rywalizowali w kategorii dwójek (klasy IV) i trójek (klasy V), natomiast dziewczęta w kategorii dwójek. Zawodniczki VOLLEYA w swojej kategorii wiekowej odniosły potrójny sukces. I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Patrycja Przyłoga i Aleksandra Kin, na drugim stopniu podium stanęły: Dominika Przyłoga i Klaudia Stępień, na trzecim miejscu uplasowały się: Aleksandra Deneka i Julia Książek. Trenerką drużyny jest Agnieszka Niefiedowicz. Podopieczni Adama Czaszyńskiego w kategorii trójek zajęli I miejsce (Hubert Drewka, Mikołaj Wicher, Michał Marcinkowski) i II miejsce (Jakub Wyrwiński, Rafał Przybylski, Dawid Nęcka). Natomiast w dwójkach chłopcy z Wałcza wywalczyli II miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz) i III miejsce (Kacper Giza, Seweryn Miazga). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a pierwsze trzy zespoły puchary i dyplomy.