• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

SUKCES SIATKAREK

Zawodniczki klasy sportowej VI D w składzie Wiktoria Bienias, Roksana Mamzer, Monika Pastusiak, Wiktoria Jankowska, Klaudia Ptak zwyciężyły w X Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Kołobrzegu. W turnieju udział brały 24 zespoły z Koszalina, Białegostoku, Częstochowy, Szczecina, Pucka, Radomia, Goleniowa, Milicza, Łeby, Sulechowa. Zawodniczki rozegrały 10 spotkań i ostatecznie po emocjonującym meczu finałowym pokonały MKS Dwójkę Zawiercie wygrywając cały turniej. Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została Roksana Mamzer (SP 4 Wałcz), a nagrodę dla najlepiej rozgrywającej otrzymała Monika Pastusiak (SP 4 Wałcz). Ponadto ZZPS w Szczecinie ufundował puchar dla najlepszej drużyny z woj. zachodniopomorskiego, który również trafił w nasze ręce.