• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

  OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW 

ROK SZKOLNY 2012/2013      

Zajeliśmy I miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomrskiego !! (sklasyfikowane były 332 szkoły)

• II miejsce - Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Chłopców

• III miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt

• IV miejsce - Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

• V miejsce - Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

 

   ROK SZKOLNY 2013/2014             

Zajeliśmy II miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego !! (sklasyfikowane były 323 szkoły)

• I miejsce - Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Chłopców 

• II miejsce - Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

• III miejsce - Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt

• IV miejsce - Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt 

• III miejsce - Mistrzostwa Regionu w Piłce Nożnej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

• III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

ROK SZKOLNY 2014/2015     

Zajeliśmy IV miejsce w Klasyfikacji Sportowej Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopmorskiego (sklasyfikowanych było 310 szkół)

• I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców

• IV miejsce - Mistrzostwa Wojewódzwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• IV miejsce - Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt

• V miejsce - Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

• III miejsce - Półfinał wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

• I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

• III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

• II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców