• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Głuchołazy - nasi na podium

    Drużyna chłopców z naszej szkoły, jako zwycięska drużyna województwa zachodniopomorskiego,  w dniach 11 - 14 czerwca przebywała w Głuchołazach na Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po zaciętej i bardzo wyrównanej grze / 16 zwycięskich drużyn reprezentujących poszczególne województwa / zdobyli niewielką różnicą punktów srebry medal zostając tym samym Wicemistrzem Polski  !   Radość sama wyciskała łzę z oka. Słowa GRATULUJEMY  to tylko dodatek do pucharu.

Na podium w Głuchołazach stanęły drużyny: I - Kedzierzyn Koźle;  II - Wałcz;  III - Białystok

W skład reprezentacji wchodzili: Michał Nowakowski, Maciej Piasecki, Jakub Michalski, Maciej Dudzicz, Tomasz Sobecki, Hubert Pułjanowski, Marcel Kwiatkowski, Paweł Kostrzewa, Jakub Wilczyński, Sebastian Wysocki .

Michał Nowakowski został najlepszym zawodnikiem igrzysk.

                       Trenerem drużyny jest  - Adam Czaszyński  

Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali kciuki

 

 

        Komunikat Organizacyjny                        

 

Ogólnopolskiego Finału IGRZYSK Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej w Kategorii "Czwórki" CHŁOPCÓW

 

Głuchołazy - Banderoza 11 - 14 czerwca 2014 roku

Klasyfikacja końcowa chłopców
1.SP 11 KĘDZ. KOŹLE
2.SP 4 WAŁCZ
3.SP 12 BIAŁYSTOK
4.SP 56 ŁÓDŹ
5.SP 3 GOŁDAP
6.CHOBRZANY
7.SP 2 MILICZ
8.SP 2 RADLIN
9.SP 8 NOWY SĄCZ
10.SP 34 RADOM
11. SP 5 W TURKU
12. SP SULECHÓW
13. SP 7 ŚWIDNIK
14. SP 85 GDAŃSK