Głuchołazy - nasi na podium

Drużyna chłopców z naszej szkoły, jako zwycięska drużyna województwa zachodniopomorskiego,  w dniach 11 - 14 czerwca przebywała w Głuchołazach na Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po zaciętej i bardzo wyrównanej grze / 16 zwycięskich drużyn reprezentujących poszczególne województwa / zdobyli niewielką różnicą punktów srebry medal zostając tym samym Wicemistrzem Polski  !   Radość sama wyciskała łzę z oka. Słowa GRATULUJEMY  to tylko dodatek do pucharu.

Na podium w Głuchołazach stanęły drużyny: I - Kedzierzyn Koźle;  II - Wałcz;  III - Białystok

W skład reprezentacji wchodzili: Michał Nowakowski, Maciej Piasecki, Jakub Michalski, Maciej Dudzicz, Tomasz Sobecki, Hubert Pułjanowski, Marcel Kwiatkowski, Paweł Kostrzewa, Jakub Wilczyński, Sebastian Wysocki .

Michał Nowakowski został najlepszym zawodnikiem igrzysk.

Trenerem drużyny jest  - Adam Czaszyński

Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali kciuki

Komunikat Organizacyjny

Ogólnopolskiego Finału IGRZYSK Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej w Kategorii "Czwórki" CHŁOPCÓW