Uczniowie kl. VI e w ostatnim tygodniu bardzo wytrwale pracowali nad nowym projektem edukacyjnym. Tym razem opracowali w grupach, charakterystykę wybranego bohatera z lektury pt. Hobbit, J. R. R. Tolkiena. W ramach programu Erasmus + robili to w dość niecodzienny sposób. Zamiast kartek i kredek, założyliśmy klasowe konto i za pomocą komputerów każdy z uczniów wypełniał według własnego pomysłu puste szablony książek, dodawał własny tekst, wstawiał obrazki lub zdjęcia opisujące daną postać.

Zadanie było nie lada wyzwaniem, ponieważ wymagało od uczniów podstawowej znajomości języka angielskiego, gdyż wszystkie zwroty i polecenia podane były właśnie w języku obcym.

Oto przykłady książeczek wykonanych przez uczniów kl. VI e w programie Story Jumper.
Zapraszamy do galerii!!