Jesteśmy w Wielkim Finale Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving🏆🏐
W dniu 16.06.2020r W Kołobrzegu został rozegrany pierwszy Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving w kat. 4 dziewcząt. Wzięło w nim udział 10 drużyn z województwa zachodniopomorskiego, w tym nasze dziewczęta z UKS Volley Wałcz, uczennice klas sportowych SP4 w Wałczu.
Dziewczyny pomimo zaistniałej sytuacji związanej z pandemią spisały się rewelacyjnie i zajęły II miejsce premiowane awansem do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Zabrzu
Od początku turnieju za główne pretendentki do zwycięstwa uznawane były zawodniczki z Goleniowa. Z tej roli wywiązały się celująco, wygrywając wszystkie spotkania. Drugie miejsce rozstrzygnęło się, jak się okazało potem już w eliminacjach, gdzie spotkały się zawodniczki z Wałcza i Kołobrzegu. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 22:20 dla Wałcza !!!
Skład : Amelia Rozwałka, Marta Kinasiewicz, Amelia Zborała, Klaudia Grzesiak, Karolina Matuszak, Milena Kamińska.
Trener : Michał Porębiak


Gratulacje💪👏👏🏐