W imieniu misjonarzy i ludzi potrzebujących, którymi wie opiekują - bardzo dziękujemy za to, że przyłączyliście się Państwo do naszej akcji "Wyślij pączka do Afryki 2020" i udzieliliście nam wsparcia. 

To symboliczne wysyłanie lukrowanych pączków do Afryki, to tak naprawdę wsparcie projektów, które polscy zakonnicy realizują w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Pomoc, którą Państwo okazaliście była bardzo cenna. Wysiłek dyrekcji, grona pedagogicznego, personelu, rodziców i dzieci i chęć niesienia pomocy jest budująca i może być przykładem dla innych.

Owoce "pączkowania" są bardzo konkretne:

pączki = posiłek dla osieroconych dzieci
pączki = opieka medyczna i leki dla dzieci
pączki = nowy oddział budynku szpitala dla chorych dzieci
pączki - nowe domy dla ubogich
pączki = czysta, zdrowa woda z 2 nowych studni
pączki = edukacja dla dzieci z buszu
pączki = nowy budynek szkoły
pączek = remont 14 kaplic w wioskach
pączki = nowe boisko, plac zabaw, zajęcia dla dzieciaków i wiele innych

Serdecznie dziękujemy!
br. Jerzy Steliga OFMCap