26 listopada br. oddział przedszkolny wziął udział w XIII Konkursie Ekologicznym organizowanych przez Publiczne Przedszkole nr 6 w Wałczu "Stokrotka". Całą grupę reprezentowały dwie dziewczynki: Maja i Michalinka, które dzielnie odpowiadały na pytania i wykonywały zadania praktyczne.  Natomiast cała grupa głośno zaśpiewała piosenkę "Leśne duszki".

W trakcie spotkania panowała atmosfera zabawy, która pozwoliła zaprezentować wiedzę dzieci o otaczającym ich środowisku i umiejętności wykorzystania jej w praktyce. Uczestnicy konkursy otrzymali dyplomy, upominki oraz drzewko do posadzenia na terenie szkoły. Następnego dnia dzieci z pomocą Pana Piotra i Wicedyrektor, Panią I. Buciak posadziły je przy szkolnym placu zabaw.