Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 19 stycznia 2021 (pobierz zarządzenie) w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, informujemy o terminach naboru do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 4 w Wałczu.

Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych:

a) w postępowaniu rekrutacyjnym od dnia 22.02.2021 do dnia 05.03.2021r.

b) w postepowaniu uzupełniającym od dnia 07.04.2021 do dnia 16.04.2021r.

Potwierdzenie przez Rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły w postaci pisemnego oświadczenia:

a) w postępowaniu rekrutacyjnym do dnia 31.03.2021r.

b) w postepowaniu uzupełniającym do dnia 10.05.2021r.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych:

a) w postępowaniu rekrutacyjnym do dnia 07.04.2021r.

b) w postepowaniu uzupełniającym do dnia 11.05.2021r.

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I

 Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy I

UWAGA! Wnioski wraz załącznikami można przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wrzucić do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do szkoły lub przynieść osobiście.