W tym roku uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego ze względu na zachowanie procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii odbędzie się inaczej niż zwykle.
Zapraszamy uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka i Ucznia.
W trosce o bezpieczeństwo Nas wszystkich, prosimy o obecność w tym dniu jednego Rodzica/Opiekuna dziecka.
Wejście do szkoły od strony boiska. Spotykamy się w sali gimnastycznej o godz. 8.00.

Uroczysta inauguracja w  klasach II - VIII odbędzie się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym obok, uczestniczą w niej uczniowie (bez obecności Rodzica/Opiekuna prawnego) i wychowawcy.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego zostaną przekazane uczniom podczas spotkań, a Rodzicom poprzez dziennik elektroniczny.
Kl. II - V wchodzą do szkoły od strony boiska, kl. VI - VIII od strony świateł.
Do zobaczenia 1 września.

Czekamy na Was w szkole!