Już wkrótce zakończenie roku szkolnego 2019 - 2020.
Dobiega do końca rok szkolny różniący się od minionych. Wymagał on od nas wszystkich pełnej mobilizacji do realizacji wyzwań związanych z nowymi obowiązkami. Praca zdalna - ogromne zaangażowanie Państwa, wspaniała współpraca i nieustanne motywowanie naszych Dzieci do tego co wydawało się niemożliwe jest sukcesem nas wszystkich.
Kochani Rodzice, jeszcze jedna próba przed nami, inna forma zakończenia roku szkolnego, którą jesteśmy zobligowani przyjąć. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Uczniów.  
Żegnając się, życzymy Państwu wspaniałych wakacji, odpoczynku od pracy zdalnej, zdrowia i słonecznej pogody pozostawiając nam wszystkim nadzieję na spotkanie w SP 4 we wrześniu.

Dyrekcja
Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP4.