Mija kolejny dzień #zostanwdomu. I to w naszych domach, pracujemy, uczymy się i robimy wiele innych rzeczy, których do tej pory nie robiliśmy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że są ludzie, którzy dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Mówi się o nich, że są to ludzie, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z nieznanym wrogiem - koronawirusem. To,  z czym mierzą się na co dzień  pracownicy służby zdrowia i personel wspomagający, jest dla większości z nas nie do wyobrażenia.  Wiele firm, osób prywatnych i fundacji włączyło się w pomoc personelowi medycznemu. Prowadzone są różnego typu akcje np.#BrawadlaWas, Serce dla medyka, życzenia świąteczne. W Warszawie powstał przepiękny mural - Nie każdy bohater nosi pelerynę i wiele innych przedsięwzięć.
Małe gesty znaczą bardzo wiele - pokażmy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 pamiętają o wszystkich tych, którzy  troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Podziękujmy tym, którzy niosą pomoc w tym trudnym czasie - symbolicznym kwiatkiem.
Myślę, że w ten projekt zaangażują się wszyscy domownicy i powstaną piękne rodzinne podziękowania.
Drodzy Uczniowie, już jedno przedsięwzięcie wykonania zadania wytwórczego zdalnie nam się udało. Powstały przepiękne ozdoby wiosenno -  świąteczne. Myślę, że i tym razem przystąpicie z ochotą do wykonania zadania wytwórczego #Kwiatydlabohaterów.  Pracę wykonajcie z dostępnych materiałów. Technika wykonania zadania dowolna. Zadanie jest dodatkowe dla osób chętnych. Wykonanej pracy zróbcie zdjęcie i prześlijcie na mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 4 maja. Wasze prace zostaną wyeksponowane na szkolnej wystawie prac.

Pozdrawiam
Ewa Tereszczak